';
KADRA

SZTUKI WALKI

team image
Kamil Umiński
BBJ/Submission i BJJ-intro

Niezwykle utytułowany zawodnik, wielokrotny medalista mistrzostw Polski i mistrzostw Świata w Bjj oraz Grapplingu. Posiada czarny pas w brazylijskim jiu – jitsu. Do tego wszystkiego jeszcze charyzmatyczny trener. Poniżej lista osiągnięć Kamila w 2012 r. • II miejsce Mistrzostwa Świata w Grapplingu (-100kg GI) – Skała 2012 • I miejsce Mistrzostwa Polski w Grapplingu (-100kg GI) – Poznań 2012 • I miejsce Mistrzostwa Polski w Grapplingu (-100kg NO GI) – Poznań 2012 • II miejsce Puchar Polski BJJ (elita -100,5kg) – Konin 2012 • II miejsce Puchar Polski w Grapplingu NO GI (-100kg) – Szczecin 2012 • II miejsce Mistrzostwa Polski ADCC (-98,9kg) – Szczecin 2012 • I miejsce Mistrzostwa Polski NO GI CBJJ Rules (brązy +97,5kg) – Luboń 2012 • II miejsce Puchar Polski w Grapplingu GI (-100kg) – Skała 2012 • I miejsce Liga BJJ (elita -100,5kg) – Skała 2012 W S4 Fight Club prowadzi zajęcia BJJ-NO GI

Adam Grabowski
BBJ Gi, BJJ NO GI

Posiada czarny pas w brazylijskim jiu – jitsu, który otrzymał od Piotr Bagińskiego. Treningi zaczynał pod okiem Radka Turka w 2005 roku. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz medalista Mistrzostw Europy. Posiada blisko 8 letnia praktykę trenerską. W S4 Fight Club prowadzi zajęcia BJJ Gi oraz BJJ NO GI.

team image
Rafał Korczak
Muai thai, boks rekreacyjny, boks-intro

Rafał „Silny” Korczak. Zawodnik i trener Muay Thai & K1.
Tajski boks trenuje od 2008 roku. Czynny zawodnik łączącym starty zawodowe z amatorskimi, powoływanym do kadry Polski Muay Thai. By stale poszerzać wiedzę o tej dyscyplinie i swoje umiejętności, odwiedził wielokrotnie ojczyznę tego sportu Tajlandię i tam trenowal w jednym z gymów. Dodatkowo, gdy tylko nadarza się okazja uczestniczy w seminariach z czołowymi trenerami i zawodnikami tego sportu (Ramon Dekkers, Andrei Kulebin, Vital Hurkou, Yuri Bulat, Tomasz Makowski, Paweł Jędrzejczyk i wielu innych). Posiada uprawnienia Polskiego Związku Muay Thai kończąc międzynarodowy kurs instruktora Muay Thai IFMA International Federation of Muay Thai Amateur.

Najważniejsze sukcesy:
-II Miejsce Puchar Świata IFMA KAZAŃ 2016
-III Miejsce Mistrzostwa Europy IFMA Split 2016
– III Miejsce Mistrzostwa Polski Muay Thai Kielce 2016
– I Miejsce Puchar Polski Muay Thai Warszawa Wieliczka 2015
– III Miejsce Mistrzostwa Polski Muay Thai Łódź 2015
– I Miejsce w Turnieju Muaythai Kingdom Championships Warszawa 2015
– III Miejsce Mistrzostwa Polski Muay Thai 2013
– III Miejsce Mistrzostwa Polski Thai- Kickboxing Oriental Rules Krynica-Zdrój 2012

Karol Skrzypek
Boks, Boks INtro
team image
Antoni Chmielewski
MMA dla średniozaawansowanych

Wielokrotny medalista Polski w judo. Do jego największych sukcesów zalicza się wicemistrzostwo Europy juniorów (Nikozja 2000) i wicemistrzostwo Polski seniorów (Opole 2002) w kategorii 81 kg oraz brązowy medal mistrzostw Polski seniorów (Bielsko-Biała 2008) w kategorii 90 kg. W mieszanych sztukach walki zadebiutował w 25 października 2003 roku.

team image
Tomasz Janiszewski
MMA, MMA INTRO

Zawodnik i trener z zamiłowania.
Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w zapasach, wicemistrz świata, który posiada purpurowy pas w brazylijskim jiu-jitsu. Jest również wielokrotnym medalistą Mistrzostw Europy ADCC oraz był uczestnikiem Mistrzostw Świata ADCC w 2009 roku. W swoim życiu stoczył 10 walk zawodowych w MMA i wciąż przygotowuje się do kolejnych wyzwań sportowych.
Trener zawodników S4 Fight Team, w tym medalistów w amatorskim oraz zawodowym MMA.
Najlepszy przyjaciel i motywator swoich podopiecznych.

CROSS TRAINING

SZTUKI WALKI

team image
Adrian Faryna
Cross Training

Absolwent Akadami instruktorów S4. Od najmłodszych lat związany ze sportowym, na początku był to sport drużynowy piłka nożna. Uwielbia rywalizację z samym sobą i innymi. Ciężkie treningi nie są mu obce. Na jego treningach  zawsze jest dobra atmosfera, ale tez dużo wysiłku i rywalizacji. Na początku nauczysz się techniki. W treningu wykorzystuje wszystkie narzędzia: sztangi, trx, kettlebell oraz masę własnego ciała. Szukasz dobrej zabawy i satysfakcji po treningu przyjdź na trening.

Aldona Kostrzewa
Cross Training

Trener personalny. Od najmłodszych lat powiązana ze sportem, od lekkiej atletyki po kilkuletnie trenowanie zawodnicze łyżwiarstwa szybkiego.  Aktualnie ogromna zwolenniczka Crossfitu oraz treningu funkcjonalnego.
Nieustannie doskonali swoje umiejętności z zakresu treningu i dietetyki na licznych warsztatach oraz szkoleniach. Jej zajęcia charakteryzują się mocnym wyciskiem, jednak dostosowanym do umiejętności trenujących i przynoszącym zaskakujące efekty zarówno w zmianie sylwetki jak i ogólnej poprawie sprawności fizycznej.