';
KADRA

SZTUKI WALKI

team image
Kamil Umiński
BBJ/Submission i BJJ-intro

Niezwykle utytułowany zawodnik, wielokrotny medalista mistrzostw Polski i mistrzostw Świata w Bjj oraz Grapplingu. Posiada czarny pas w brazylijskim jiu – jitsu. Do tego wszystkiego jeszcze charyzmatyczny trener. Poniżej lista osiągnięć Kamila w 2012 r. • II miejsce Mistrzostwa Świata w Grapplingu (-100kg GI) – Skała 2012 • I miejsce Mistrzostwa Polski w Grapplingu (-100kg GI) – Poznań 2012 • I miejsce Mistrzostwa Polski w Grapplingu (-100kg NO GI) – Poznań 2012 • II miejsce Puchar Polski BJJ (elita -100,5kg) – Konin 2012 • II miejsce Puchar Polski w Grapplingu NO GI (-100kg) – Szczecin 2012 • II miejsce Mistrzostwa Polski ADCC (-98,9kg) – Szczecin 2012 • I miejsce Mistrzostwa Polski NO GI CBJJ Rules (brązy +97,5kg) – Luboń 2012 • II miejsce Puchar Polski w Grapplingu GI (-100kg) – Skała 2012 • I miejsce Liga BJJ (elita -100,5kg) – Skała 2012 W S4 Fight Club prowadzi zajęcia BJJ-NO GI

team image
Paweł Mistewicz
BBJ/Kimona

Posiada czarny pas w brazylijskim jiu – jitsu, który otrzymał od Felipe Moty. Treningi zaczynał pod okiem Mirosława Oknińskiego w 2001 roku. V-ce mistrz Europy z 2007 w kategorii open z Portugalii. Posiada blisko 8 letnią praktykę trenerską. Były trener min. mistrza świata w grapplingu i uczestnika finałów ADCC Zbigniewa Tyszki, trener BJJ zawodników MMA Krzysztofa Jotki, Mariana Ziółkowskiego oraz Marcina Naruszczki. Posiada rekord w formule MMA: 1-0-0.

team image
Krzysztof Gutowski
Muai thai, boks rekreacyjny, boks-intro

Instruktor rekreacji ruchowej i kulturystyki, turystyki kwalifikowanej, kajakowej i rowerowej. Trener personalny o szerokim spektrum umiejętności – od treningu personalnego po profesjonalne żywienie i suplementację zawodników sportu jak i zwykłych klientów. Największy pasjonat treningu funkcjonalnego w Akademii. TRX, Kettlebells, taśmy, stepy – te sprzęty nie mają przed nim tajemnic. Poza ogromnym profesjonalizmem cechuje go niezmiernie miła osobowość i ogromna cierpliwość.

team image
Piotr Jeleniewski
MMA pocz.

Licencjonowany instruktor MMA i boksu. od najmłodszych lat zajmujący się sportami walki. Trener zawodników polskiego MMA walczących m.in. dla Federacji UFC oraz KSW. Trener m.in. Mariusza Pudzianowskiego i Jana Błachowicza. Pełni w S4 Fight Club funkcje trenera koordynującego grupę zawodniczą.

team image
Antoni Chmielewski
MMA dla średniozaawansowanych

Wielokrotny medalista Polski w judo. Do jego największych sukcesów zalicza się wicemistrzostwo Europy juniorów (Nikozja 2000) i wicemistrzostwo Polski seniorów (Opole 2002) w kategorii 81 kg oraz brązowy medal mistrzostw Polski seniorów (Bielsko-Biała 2008) w kategorii 90 kg. W mieszanych sztukach walki zadebiutował w 25 października 2003 roku.

Imię
funkcja

Opis

CROSS TRAINING

SZTUKI WALKI

team image
Adrian Zachaczewski
Cross Training

Instruktor rekreacji ruchowej i kulturystyki, turystyki kwalifikowanej, kajakowej i rowerowej. Poza tym instruktor nordic walking i trener personalny o szerokim spektrum umiejętności – od treningu personalnego po profesjonalne żywienie i suplementację zawodników sportu jak i zwykłych klientów. Największy pasjonat treningu funkcjonalnego w Akademii. TRX, Kettlebells, taśmy, stepy – te sprzęty nie mają przed nim tajemnic. Poza ogromnym profesjonalizmem cechuje go miła osobowość i ogromna cierpliwość.

Anastazja Biskupska
Cross Training
team image
Kasia Wrzosek
Cross Training

Trener personalny. Od najmłodszych lat powiązana ze sportem, od lekkiej atletyki po kilkuletnie trenowanie zawodnicze łyżwiarstwa szybkiego.  Aktualnie ogromna zwolenniczka Crossfitu oraz treningu funkcjonalnego.
Nieustannie doskonali swoje umiejętności z zakresu treningu i dietetyki na licznych warsztatach oraz szkoleniach. Jej zajęcia charakteryzują się mocnym wyciskiem, jednak dostosowanym do umiejętności trenujących i przynoszącym zaskakujące efekty zarówno w zmianie sylwetki jak i ogólnej poprawie sprawności fizycznej.

Imię
Cross Training

Opis